Size Özel Proje Üretir

BTH - Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - Site Yönetimi:

BTH - Site Yönetimi

Site, Apartman, Tesis, Bina, Avm yöneticiliği BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş.nin Yönetimi uzmanlığı sayesinde sorun olmaktan çıktı.İleriye dönük iyileştirici planlar, sürekli eğitimler ve kontrollerle desteklenen hizmetli personel, tedarikçi yönetimi, kaynakların doğru kullanımı, servis yönlendirmeleri, zamanında bakım ve parça değişimi, enerji tasarruf sitemleri gibi disiplinler arası yönetimi mükemmelleştiren BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş. Yönetim departmanı uzmanlarınca yönetilen, bina,tesis,apartman,site,residence,avm alanlarında bulunanlar, sağlanan huzurlu ortamların keyfini doyasıya yaşarlarken, artan yaşam standartlarıyla birlikte, mülklerinin de artı değer kazanmasını sağlamış oluyorlar.

Bu hizmetimiz apartman, site yada iş merkezlerinin kiracı yada malikleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini kapsamaktadır.

BTH - Site Yönetim Hizmetleri

Uzun yıllar akıllı binalarda idarecilik ve yöneticilik yapmış kadrolarımızın bilgi ve tecrübeleriyle bina ve apartman yönetimi profesyonellikle tanışıyor…. Komşularınızla iyi geçinmek, mevcut bütçeyle daha iyi hizmet almak için bizimle tanışın.

Bizler sizlere var olan bütçenizle daha iyi hizmet sunmayı vaat ediyoruz.

Bina ve apartmanınızın temizliğinden, bakımına, güvenliğine, kanuni işlemlerinden, kiralanmasına kadar varan bir dizi işlerinizi biz yapıyoruz sizler huzur, güvenli ortamda yaşarken, mülkünüz değer kazanıyor.


Bize ulaşın!.. BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş. yönetim hizmetleri alanında bina yönetimi, avm yönetimi, apartman yönetimi, residence yönetimi, site yönetimi, tesis yönetimi hizmetleri vermektedir. Tel: 0531 836 61 64

BTH - Yönetim Hizmetleri

Günümüzde yaşam şartlarındaki değişim, site ve apartmanları birbirlerini tanımayan insanların yaşadığı küçük yerleşim merkezlerine dönüştürmekte, değişim ile birlikte komşuluk ilişkileri gerilemekte site / apartman yönetimi ile ilgili yeni sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Site, apartman yöneticisi olarak görevlendirilen ve her yıl değişen Kat Malikleri, sorunları gidermeye çalışmakta, fakat kendilerine ait özel işlerinin de olması nedeniyle bu sorunlarla yeteri kadar ilgilenememekte ve bu nedeniyle aidatların toplanması, bahçe bakım-onarım, güvenlik, teknik, temizlik vs. hizmetlerinin aksamasına ve zaten yeterli seviyede olmayan komşuluk ilişkilerinin iyice zedelenmesine neden olmakta, günün yorgunluğunu atmak için geldiğiniz evinizde ise huzurunuz kaçmaktadır.

Bu sorunların giderilmesi deneyim ve bilgi gerektirir.

Bu düşünceden hareketle,BTH YÖNETİM olarak her türlü konutta, Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamında Site, apartman yöneticisi olarak hizmet vermekteyiz.

Teknik Bakım Acil Durum Ekibi

7/24 haftanın her anı müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek ve müşterimizi huzursuz eden (elektrik,elektronik, mekanik, vb arızalar, rahatsızlığa neden olan insan,hayvan vb.) oluşumları ortadan kaldırmak için bölüm çalışanları hazır bekletilmektedir.

İstenmeyen sıkıntı yaşadığında, büyük şehirlerde 45 dk. Diğer il ve ilçelerde 2 saat sürede BTH Yönetim bölümü çalışanları mevcut sıkıntıyı gidermek için ilgili yere ulaşmaktadırlar.


Site Yönetimind Uzmanlık

BTH - Apartman Yönetim Toplantısı